Nowy Jork na papierze

Spis treści

Zastanawialiście się kiedyś ile może kosztować książka? 100 złotych? 500, 1 000, 10 Tysięcy?

Najnowszy album o Nowym Jorku, mieście, które nigdy nie śpi kosztuje bagatela 15 tysięcy dolarów!!! Za niecałe 45 tysięcy złotych możecie zostać właścicielami luksusowego wydania książki „New York: The Columbus Edition”. Album, tak samo jak miasto jest gigantyczny i luksusowy, ponad 13 kilogramów najlepszego papieru ręcznie oprawionego we włoską skórę i zamkniętego szczelnie w półmetrowym, przezroczystym wieżowcu, robi wrażenie i na pewno nie zadowoli go zwykła półka na książki.

Na 756 znalazła się 500 letnia historia Nowego Jorku, podzielona na 33 rozdziały pokazujące wszystkie oblicza miasta, te jaśniejsze i ciemniejsze, sztukę, modę, rozrywkę, a także największe tragedie, jakie dotknęły miasto. Zawiera artykuły największych nowojorskich dziennikarzy i najwspanialsze fotografie, jakie kiedykolwiek tam wykonano. Dodatkowo do albumu dołączono 20 fotografii z oryginalnymi autografami ich autorów, Weegee, Jacob Riis, Berenice Abbott, Jerry Schatzberg czy Evelyn Hofer to tylko niektórzy z nich.
Jeden ze stu wydanych egzemplarzy albumu na pewno ucieszy każdego kolekcjonera, a dla skromniejszych portfeli powstała druga wersja „New York Book- Lenape Edition” za jedyne 2 500 $.

Powiązane artykuły