Andaz West Hollywood nowojorski hotel w LA

Spis treści

Sieć Hyatt Hotels & Resorts właśnie oddała do użytku kolejny ze swoich luksusowych hoteli. Andaz West Hollywood znajduje się na wybrzeżu Sunset w Los Angeles. Jest on kontynuacją serii hoteli Andaz, której pierwszy budynek otwarto stosunkowo niedawno, bo w 2007 roku w Londynie. Za projekt tego czternastopiętrowego hotelu odpowiedzialna jest firma Janson Goldstein LLP. To właśnie oni nadali budynkowi styl nowojorski zarówno jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny.

Wejście do hotelu nie ma nic wspólnego ze zwykłymi drzwiami. Jest to olśniewająca konstrukcja ze szkła oraz metalu, która do złudzenia przypomina lodową rzeźbę. W hotelu można zobaczyć wiele dzieł obecnych artystów z Los Angeles oraz udać się na pokazy wschodzących gwiazd Hollywood. W najlepszym z apartamentów, Sunset Suit, na gości czkają dwa telefony, mini-lodówka, dodatkowy barek ze zdrową żywnością oraz dwa telewizory LCD. Inne pokoje również charakteryzuje wysoki standard. Ponadto hotel oferuje szeroką gamę możliwości spędzania wolnego czasu. Goście mogą udać się na taras, który znajduje się na samym dachu hotelu, gdzie można zarówno zrelaksować się w podgrzewanym basenie, jak i napawać się oszałamiającym widokiem na miasto oraz na wzgórza Hollywood. Dodatkowo goście hotelowi mogą udać się do wielu restauracji oraz barów, gdzie serwowane są przepyszne dania oraz bajecznie kolorowe drinki.

Andaz West Hollywood to hotel, w którym nowoczesny, luksusowy wygląd spotyka się ze sztuką. Gościom zapewniony jest , o którym można tylko pomarzyć. Nawet najbardziej wymagający będą usatysfakcjonowani.

Więcej informacj oraz rezerwacje na: http://westhollywood.hyatt.com/hyatt/hotels/

Powiązane artykuły