Nowoczesne kominki od Montegrappa

Spis treści

Gdy za rogiem już się czai chłodna pogoda, przyszedł czas aby pomyśleć o rozgrzaniu się przy domowym kominku. Przedstawiamy kolekcję od Montegrappa.

Model Linea to nowoczesna instalacja, która będzie dobrze wyglądała zarówno w pokoju gościnnym, jak i domowej bibliotece. Śmiała bryła przypomina wydłużony trapez, a płomienie są widoczne zza drzwiczek z hartowanego szkła.

kominek linea Nowoczesne kominki od Montegrappa

Jeśli szukamy czegoś, co będzie zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, Dinamico będzie świetnym rozwiązaniem. Wykończenie w kolorze miedzi sprawia, że sam widok już zapowiada ciepło, jakie będzie z niego płynęło. Dostępny jest także model w odcieniach szarości, który będzie pasował do współczesnego wnętrza. Przesuwane drzwiczki wykonane ze stali są ozdobione wyciętymi kwadratowymi otworami.

Labirinto i Dedalo to ciekawe modele z artystyczną nutką. Malowana na szaro stalowa rama mieści w sobie czarno-białe wstawki. Poziome umieszczenie kominka będzie pasowało do miejskich ów, podczas gdy pionowa pozycja świetnie się skomponuje z wysokimi sufitami.

Raggi znajdzie swoje miejsce w wiejskiej chacie, ale też w nowoczesnym mieszkaniu. Stalowa rama jest uzupełniona kratą o rurkowatych kształtach zaaranżowaną na „zorganizowany chaos” otaczający ogień.

kominek raggi Nowoczesne kominki od Montegrappa

Design kominka Philadelphia jest podłużny i smukły. Doskonale będzie pasował do wnętrza w miejskim stylu. Pionowa bryła jest wykonana ze stali i wykończona aluminiowymi elementami, które nadają całości gładki stylowy wygląd.

Po więcej pomysłów zapraszamy na stronę internetową Montegrappa.

Powiązane artykuły