Nowe salony marki Unisono

Spis treści

Mamy propozycję dla kobiet ceniących wykonane z największą starannością i jednocześnie uszytych zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie. Włoska marka Unisono obecna od kilku lat na polskim rynku już jutro otwiera dwa kolejne salony.

Jeden z nich będzie się mieścił w Sadyba Best Mall w Warszawie, drugi w Focus Park w Zielonej Górze. Sieć salonów Unisono zyskała w Polsce wiele klientek, lubiących włoskie . W obu salonach będzie można znaleźć stroje na każdą okazję, nie tylko dzięki wszechstronności marki, dodatkowym atutem będzie wielkość sklepów. Oba będą miały powierzchnię 100 m2, co gwarantuje doskonały wybór.

unisono Nowe salony marki Unisono

Firma Unisono projektuje i szyje swoje we Włoszech. Unisono proponuje swoje stroje kobietom ceniącym nienaganny wygląd i lubiącym łączyć perfekcję z najnowszymi trendami. Włoska marka poza ubraniami, oferuje kolekcję akcesoriów. Warto zaznaczyć, że są krótkie, dzięki czemu firma ma duże możliwości reagowania na zmieniające się trendy, a klientki mają poczucie niepowtarzalności swoich strojów.

Do tej pory w Polsce istnieje sześć salonów firmy Unisono, w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Z najnowszą kolekcją firmy Unisono można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej.

Powiązane artykuły