Nowe perfumy Guerlain

Spis treści

Znany przygotował na nadchodzącą jesień nowe zmysłowe dla kobiet i mężczyzn. Już w październiku w perfumeriach ukażą się dwa nowe zapachy Guerlain – Idylle i Guerlain Homme Intense.

Idylle jest jak bukiet kwiatów składający się z konwalii, peonii, frezji, bzu, ale jego podstawę stanowi bułgarska róża. To ona pięknie rozkwita w znakomitym towarzystwie kwiatowych nut oraz paczuli i białego piżma. Zmysłowa, kwiatowa kompozycja spodoba się kobietom romantycznym i delikatnym. Kwiatowy eliksir zamknięto w pięknej złotej buteleczce, przypominającej kroplę. Idylle miało swój debiut we Francji 14 września, w polskich perfumeriach pojawi się 1 października. Woda perfumowana występuje w trzech pojemnościach: 35 ml/278 zł, 50 ml/377 zł i 100 ml/547 zł.

Guerlain Homme Intense to zapach dla mężczyzn silnych, niezależnych i pewnych siebie. Inspiracją dla stworzenia tych perfum stał się słynny drink Mojito. Guerlain Homme Intense to nowa głębsza i bardziej zmysłowa odsłona zeszłorocznego zapachu Guerlain Homme. W nowej wersji akord Mojito jest jeszcze mocniejszy dzięki dodatkowej porcji rumu. Paczula i cedr nadają kompozycji drzewno-zielony charakter. Silnie wyczuwalne są akcenty kwiatowe, z wiodącą rolą geranium, które w nowym zapachu wzbogacono aromatem liści rabarbaru i mięty pieprzowej. Guerlain zamknięto w nowoczesnym, prostym i męskim flakonie. Użycie przydymionego szkła sprawiło, że buteleczka prezentuje się elegancko i szykownie. Flakon zaprojektowało studio Pininfarina. Premierę Gurlain Homme Intense zaplanowano na 20 września. W sklepach pojawi się w październiku. Za buteleczkę o pojemności 50 ml tej wody perfumowanej trzeba będzie zapłacić 344 zł, a za 80 ml – 415 zł.

guerlain homme intense Nowe perfumy Guerlain

Powiązane artykuły