Noma Residence

Spis treści

Zameczek Myśliwski „Noma Residence” w Promnicach to idealne miejsce dla osób, które pragną uciec od hałasu i szybkiego tempa miastowego życia. Położony jest niedaleko Tych, a dokładniej w Puszczy Pszczyńskiej nad Jeziorem Paprocańskim.

W przeszłości Zameczek zajmowała rodzina książęca wraz ze swoimi gośćmi, zapraszanymi na wielkie polowania. Obecnie pomieszczenia są przystosowane dla klientów. Jednak rzeźba budynku oraz drewniane stropy i schody pozostały w nienaruszonym stanie z 1868 roku, tworząc niezwykłą atmosferę.

Na gości czeka 26 pokoi, w tym dwa apartamenty oraz dwa pokoje o podwyższonym standardzie LUX, a w Domku Myśliwskim, oddalonym od hotelu o 100 m, znajdują się dwa dodatkowe pokoje. Pomieszczenia są urządzone w stylu myśliwskim, wyposażone w XIX-wieczne stylowe, bądź stylizowane meble. Z każdego pokoju rozpościera się widok na Jezioro Paprocańskie oraz promnickie ogrody. Mimo historycznego klimatu Zameczku, goście znajdą tu telefon, TV satelitarną, radio, internet oraz minibar.

Noma Residence dba o podniebienia swoich klientów, serwując dania kuchni myśliwskiej, staropolskiej oraz europejskiej. Dla dzieci dostępne są specjalne zestawy. A wszystko to podane w jednej z czterech sal zdobionych pięknymi witrażami i myśliwskimi trofeami. posiada także winiarnię, w ofercie której dodano ostatnio rumy karaibskie. Nie można zapomnieć o kawiarni i barze serwujących alkohole świata.

Otoczenie Zameczku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Goście mogą korzystać z rowerów, czy żaglówek. Warta uwagi jest również okolica, gdzie miłośnicy zwiedzania mogą obejrzeć Skansen Ziemi Pszczyńskiej, Zamek w Pszczynie, Żubrowiska w Jankowicach, czy Muzeum Piwowarstwa w Tychach. Dla mniej aktywnych pozostaje sauna, jacuzzi z hydromasażem, bilard, kominek plenerowy oraz palenisko. może zorganizować inne atrakcje, jeśli klienci wyrażą takie życzenie.

Noma Residence oferuje organizację konferencji, szkoleń i bankietów. Cena za wynajęcie sali zawiera także sprzęt konferencyjny: rzutniki, ekran, zestaw video, nagłośnienie, flip chart. Zakochani również znajdą coś dla siebie. Romantyczne weekendy, podróże poślubne i wesela to tylko część atrakcji, jakie oferuje Zameczek Myśliwski.

Rezerwacji można dokonać online na stronie internetowej hotelu. Ceny za pobyt wahają się od 300 do 740 złotych, w zależności od wybranego standardu oraz dnia tygodnia. Dla właścicieli psów dobra wiadomość – pobyt czworonogów to jednorazowa opłata w wysokości 50 złotych. Szczegółowe informacje na temat rezerwacji i cennika można znaleźć na stronie internetowej Noma Residence.

Zameczek zachęca do wizyty swoim niepowtarzalnym klimatem, który tworzy piękna okolica, a przede wszystkim sam budynek i wystrój wnętrz. Z pewnością pozostawi w wielu gościach miłe wspomnienia.

Powiązane artykuły