Nixon Rubber Player

Spis treści

Marka Nixon ma bardzo oryginalny pomysł jak wzbudzić zainteresowanie swoim najnowszym produktem. Otóż są to cztery , w czterech różnych kolorach, które zostaną oddane do sprzedaży w czterech różnych miesiącach, a ponadto będą dostępne tylko cztery sztuki każdego modelu. Jak widać edycja jest limitowana w pełnym tego słowa znaczeniu.

Rubber Player to prawdziwy ukłon w strony tradycji i stylu marki. Każdy 16 zegarków cechuje się mechanizmem wykonanym z kwarcu, stylową bransoletą z sylikonu oraz oczywiście diamentem. W tym zegarku pojedynczy klejnot znajduje się na tarczy, w okolicach godziny szóstej. To, co wyróżnia tę kolekcję spośród wielu innych jest intensywny kolor – do „wyboru” jak na razie były niebieski i czerwony. Można przewidywać, że następna barwa zegarka to żółty, a później biały.

Nie ulega wątpliwości, że bycie posiadaczem jednego z zegarków marki Nixon to prawdziwe wyróżnienie, dlatego też ich właścicielami najprawdopodobniej są i będą tylko i wyłącznie wierni klienci marki. Zdobycie jednego z modeli wymaga sprytu, znajomości oraz oczywiście pieniędzy.

Więcej na: http://www.nixonnow.com/

Powiązane artykuły