Nietypowa drewniana wanna

Spis treści

Czy tak wyobrażaliście sobie drewnianą wannę? Nowy produkt szwajcarskiej firmy Bagno Sasso zadziwia swoim nowoczesnym i niezwykle niespotykanym wyglądem. Prawdziwa uczta dla oka!

Wolnostojąca wanna Sailor z kolekcji Ocean wykonana jest z wysokiej jakości drewna dociętego co do milimetra z niezwykłą precyzją. Ten niecodzienny produkt o ciekawym kształcie wykończony jest okleiną przypominającą marmur lub wzór zebry.

Obawiasz się drewna w łazience? Dzięki użyciu bardzo dobrych jakościowo materiałów i pokryciu powierzchni wanny specjalnymi substancjami jest ona odporna na wilgoć i bardzo wysoką temperaturę.

Jeśli lubisz ciepło drewna, ale w bardziej wyrafinowanym i nowoczesnym wydaniu ta wanna jest na pewno dla Ciebie. Wysokiej klasy drewniane wanny zdobyły już ogromną popularność w Dubaju i coraz częściej pojawiają się też w luksusowych hotelach na całym świecie. Wanna marki Bagno Sasso doda Twojej łazience elegancji i szyku, a zwykłą kąpiel zamieni w odprężający rytuał.

Specjalnością firmy Bagno Sasso są ekskluzywne wanny. Każda z nich wykonywana jest ręcznie, co gwarantuje niezwykłą unikatowość wszystkich produktów tej marki.

Powiązane artykuły