Niepowtarzalna lampa Spiral

Spis treści

Idzie jesień. Aby uniknąć melancholijnych wieczorów naukowcy radzą – szukaj światła. Bodźce wzrokowe stymulują szyszynkę i pobudzają ją do wydzielania serotoniny, hormonu dobrego samopoczucia. Przyjemność światła i zaskakujące nowatorstwo – taka właśnie jest wisząca lampa Spiral.

lampa Niepowtarzalna lampa Spiral

Miękkie światło subtelnie rozproszy ciemności każdego wnętrza. Efekt taki możliwy będzie dzięki zastosowaniu włókien optycznych, używanych głównie do celów dekoracyjnych i oświetleniowych. Uczucie krystalicznej atmosfery osiągnięto dzięki zastosowaniu laminowanego szkła, które umieszczone zostało na końcówkach spiralnych łańcuchów. Wygląd to majstersztyk dekoracji. Pionowe elementy układem przypominające spirale zakończone są szklanymi formami w kształcie liści, a mieniące refleksy sprawiają wrażenie ruchu.

Producenci zapewniają, że doskonale będą pasować w każdym wnętrzu. Laminowane szkło, z którego wykonano Spiralę posiada tę właściwość, że jego barwa zmienia się w zależności od światła słonecznego, kąta spojrzenia oraz tła.

Każdy element jest unikatowy, wykonany z dmuchanego szkła, które powstaje podczas coraz popularniejszego procesu artystycznego odlewnictwa. Zawieszane charakteryzują się fascynującymi formami i doskonałym strumieniem światła. Najwyższy poziom luksusu czas zawiesić na suficie.

Powiązane artykuły