Natasza Urbańska w Mercedesie

Spis treści

Natasza Urbańska, finalistka zakończonej niedawno 10-tej, jubileuszowej edycji “Tańca z Gwiazdami”, wybrała samochód z gwiazdą na masce. Mercedes-Benz Polska, doceniając niezwykle wysoki i wyrównany poziom finału popularnego show telewizji TVN, zaproponował Nataszy Urbańskiej model GLK.

 

“Oglądając finał dziesiątej edycji Tańca z Gwiazdami, byłem pod wrażeniem spotkania dwóch godnych siebie rywalek. Anna Mucha oczarowała ambicją i talentem, dzięki którym z odcinka na odcinek stawała się coraz bardziej rasową tancerką. Z kolei Natasza Urbańska udowodniła, że niemożliwe jest możliwe i perfekcję da się jeszcze poprawić. Sympatia widzów podzieliła równo pomiędzy obie gwiazdy, czyli według publiczności obie zasłużyły na pierwsze miejsce. Dołączamy siędo tej opinii. Dlatego serdecznie gratulujemy zwycięstwa Annie Musze i życzymy wiele radości z jej nowego mercedesa. Z kolei Nataszy Urbańskiej, która od jakiegoś czasu nosiła się z zamiarem zakupu nowego samochodu, zaproponowaliśmy atrakcyjne warunki. Wybór padł na model Mercedesa GLK – mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars.

 

“Jest mi bardzo miło, że Mercedes-Benz Polska docenił to, co pokazałam w Tańcu z Gwiazdami. Już przed programem szukałam dla siebie samochodu. Stwierdziłam, że ze względu na dziecko najlepiej i najbezpieczniej będę się czuła w samochodzie terenowym. Wybrałam GLK, wersję z trzylitrowym silnikiem Diesla 350 CDI BlueEfficiency. Czarny lakier i czarne wnętrze – mówi Natasza Urbańska.

Powiązane artykuły