Najlepszy prysznic na świecie?

Najlepszy prysznic na świecie?

Spis treści

Jakie miejsce w domu daje maksimum prywatności? Gdzie można się zrelaksować po trudach całego dnia? Odpowiedź jest prosta: w łazience. Aby ten wyjątkowo miły moment uczynić jeszcze bardziej przyjemnym, stworzono prysznic parowy Aquapeutics Luxury, model U6810.

W kabinie prysznicowej znajduje się dosłownie wszystko, by codzienny rytuał uczynić jak najbardziej komfortowym. Zamontowano w niej dwie baterie prysznicowe, wodoodporną telewizje, urządzenie do masażu, górne światło, alarm, odtwarzacz mp3 oraz wiele innych ciekawych gadgetów. Przykładowo, zestaw do masażu składa się z 6 jednostek, które pełnią funkcją podobną do zabiegu akupunktury, 6 urządzeń do ustawiania natrysku oraz 8 elementów, których zadaniem jest uczynienie masażu jeszcze bardziej pobudzającym. W kabinie znajduje się również mały głośnik, który może zostać podłączony zarówno do telefonu, jak i do radia. Wydobywający się z niego wyraźny, czysty dźwięk uczyni korzystanie z prysznicu jeszcze bardziej relaksującym. Warto dodać, że został tam także zamontowany panel dotykowy, który bez wątpienia ułatwia sterowanie wszystkimi mechanizmami.

Najlepszy prysznic na świecie?

Prysznic Aquapeutics Luxury wydaje się być spełnieniem marzeń każdej osoby, bez względu na wiek. Ciekawe rozwiązania technologiczne połączone z nienagannym wyglądem to gwarancja komfortu oraz stuprocentowego relaksu.  Cena całego urządzenia to ok. $4299.

Więcej informacji na: http://www.aquapeutics.com/test/u6810b.html

Powiązane artykuły