Najlepsze oczyszczacze powietrza dla alergików

oczyszczacz

Spis treści

Mówi się, że alergia to choroba cywilizacyjna, nie sposób się z tym nie zgodzić. Z roku na rok obserwujemy wzrost zachorowań na alergie, które coraz częściej pojawiają się już u najmłodszych. Ogromny wpływ na sytuację ma rozwój cywilizacji i zmiany, jakie obserwujemy we współczesnym świecie. Wzrost zanieczyszczeń, które wdychamy niestety, nie wpływa pozytywnie nie tylko na środowisko, ale również na organizm człowieka, czego dowodem jest rosnąca liczba osób chorujących na różnego rodzaju alergie.

Jak walczyć z zanieczyszczeniami, szczególnie w sezonie grzewczym?

Oczyszczacz goodair- dlaczego powinieneś mieć go w swoim domu?

Skutecznym, prostym i szybkim sposobem na walkę z zanieczyszczeniami powietrza są oczyszczacze powietrza. Z roku na rok wzrasta świadomość ludzi, dzięki czemu oczyszczacze powietrza zaczęły zyskiwać na popularności, w efekcie czego na rynku polskim pojawiło się coraz więcej firm produkujących tego typu urządzenia. Oczyszczacz goodair, dobrej i sprawdzonej marki będzie nieocenionym pomocnikiem w walce z zanieczyszczeniami powietrza.

Jeśli zależy nam na zdrowiu oraz nie jest nam obojętne, czym oddychamy we własnych czterech ścianach, a także szukamy dobrego sposobu na czyste powietrze, oczyszczacz będzie najlepszym rozwiązaniem. Dobrze dobrane urządzenie, do konkretnego pomieszczenia, umożliwia skuteczną filtrację, takich zanieczyszczeń jak:

  • kurz

  • roztocza

  • pyły zawieszone PM10 i PM 2.5

  • alergeny

  • grzyby

  • pleśń

  • wirusy i bakterie

Ponadto, jeśli zdecydujemy się na zakup modelu z funkcją nawilżania, uda się również skutecznie nawilżyć powietrze, co ma ogromny wpływ na jakość naszego snu.

Oczyszczacz Sharp KI-G75EUW dobry sprzymierzeniec do walki z alergią

Tak jak wspomniano we wstępie, niska jakość powietrza wpływa na zachorowalność na różnego rodzaju alergie, dodatkowo, jeśli już na nią chorujemy, kiepska jakość powietrza nie ułatwia nam funkcjonowania. Szukając dobrego oczyszczacza powietrza, który sprawdza się dla alergików, warto przyjrzeć się modelom japońskiego producenta Sharp, a konkretniej oczyszczaczowi powietrza Sharp KI-G 75 EUW.

Oczyszczacz Sharp KI-G 75 EUW doskonale sprawdzi się nawet na dużej przestrzeni, ponieważ jego powierzchnia oczyszczania wynosi 56 m2, natomiast wydajność to 450m3/h. Złożony system filtracji, z innowacyjną technologią Plasmacluster, przeświadcza o jego wysokiej skuteczności, usuwając z powietrza wszelkie zanieczyszczenia w tym również wirusy i bakterie.

Oczyszczacz Sharp KI-G 75 EUW posiada również funkcję nawilżania, przy czym pojemnik na wodę jest na tyle duży, że nie musimy martwić się o konieczność ciągłego uzupełniania. To wysokiej klasy produkt, doskonały do domu, mieszkania, czy nawet większego biura np. typu open space. Jego dodatkową zaletą, jak na tak duży i bardziej wydajny model, jest głośność pracy, która wydaje się na tyle cicha, że nie powinniśmy nawet zwrócić na nią uwagi.

Oczyszczone i nawilżone powietrze, na pewno ułatwi funkcjonowanie osobą z alergiami. Kupując oczyszczacz goodair, zwracajmy uwagę na wydajność, powierzchnię oczyszczania, sposób filtracji powietrza oraz głośność pracy. Jeśli myślimy o urządzeniu na lata, warto kupić je u sprawdzonego sprzedawcy.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Powiązane artykuły