Najlepsza praca w Polsce

Spis treści

Kochasz podróżować? Uwielbiasz odkrywać nowe miejsca, poznawać ciekawych ludzi, odpoczywać? Uczyń z tego swój wymarzony zawód – zostań Testerem Destynacji Turystycznych!

Praca Marzeń – tak brzmi nazwa projektu organizowanego przez biuro podróży Exim Tours. Poszukiwany jest idealny kandydat do przetestowania turystycznych destynacji, z którym zawarty zostanie półroczny kontrakt. W tym czasie odwiedzi on sześć wakacyjnych miejsc oraz będzie otrzymywał pensję w wysokości 3 000 złotych miesięcznie.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która kocha , ma przenikliwy umysł i potrafi obiektywnie ocenić każde miejsce – jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko! A czeka Cię naprawdę trudne zadanie: mnóstwo podróży, podczas których trzeba mieszkać w komfortowych hotelach, korzystać z podgrzewanych basenów i przesyłać zdjęcia ze słonecznych miejsc do zasypanej śniegiem Polski.

samolot Najlepsza praca w Polsce

Jesteś ciekaw, jakie atrakcje czekają na Testera Destynacji Turystycznych?

Odwiedzi on wenezuelską wyspę Margaritę, nazywaną „perłą Karaibów”. Rajska wyspa oczarowuje piaszczystymi plażami, turkusowym morzem i bujną tropikalną roślinnością.

Kolejnym miejscem będzie Costa del Sol, położone na południowym wybrzeżu hiszpańskiej Andaluzji. „Słoneczne Wybrzeże” na pewno dostarczy wielu wrażeń – znajdują się tu pola golfowe, oceanaria, szkoły nurkowania i fascynujące zabytki.

W Tunezji Tester Destynacji Turystycznych przeżyje niezapomnianą przygodę. Piękne plaże, bezkresna Sahara, gaje oliwne i oazy to największe atuty tego miejsca. Wyrafinowana kuchnia i egzotyczna kultura sprawią, że te wakacje na długo zapadną w pamięć.

hammock Najlepsza praca w Polsce

Poza kontynentalną częścią Tunezji, zwycięzca konkursu pozna także Djerbę – wyspę leżącą u wschodniego wybrzeża tego kraju. Djerba zachwyca swoją urodą i spokojem, który tu panuje. Podróż na tę wyspę to szansa na poznanie innego oblicza Tunezji.

Na Testera Destynacji czekają również dwie do Egiptu. Sharm El Sheikh to miejsce, gdzie sezon turystyczny trwa przez cały rok. Słońce, ciepłe morze i możliwość wycieczek do Izraela i Jordanii to zalety, które co roku sprowadzają do Sharm El Sheikh tysiące turystów. W Hurghadzie  zobaczysz bezkresną, surową pustynię, zieloną dolinę Nilu, ruiny świątyni boga Amona i słynne piramidy. To idealne miejsce dla entuzjastów nurkowania – bogactwo podwodnej fauny i flory robi ogromne wrażenie!

Co zrobić, żeby dostać Pracę Marzeń? Kandydaci tworzą profile na portalu praca-marzen.pl, publikują zdjęcia i filmy, mające na celu autoprezentację swojej osoby. Głosy na kandydatów oddają Internauci, wybierając w ten sposób 10 kandydatów, którzy zakwalifikują się do ścisłego finału. Pozostałych 3 kandydatów wyłoni Jury. Następnie Jury spotka się z finalistami i w drodze rozmów indywidualnych wyłoni jednego zwycięzcę konkursu „Najlepsza praca w Polsce” oraz 3 laureatów, którzy otrzymają nagrody pocieszenia w postaci bonów na Exim Tours o wartości 1000 PLN.

muszelki Najlepsza praca w Polsce

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, masz jeszcze 30 dni na złożenie swojej aplikacji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.praca-marzen.pl/

Powodzenia!

Źródło: praca-marzen.pl
Zdjęcia: sxc.hu

Powiązane artykuły