Najdroższe buty sezonu?

Spis treści

Piękne, eleganckie i szalenie drogie. Mowa o najnowszym obuwniczym projekcie od Suarta Weitzmana. Para kozaków tego designera kosztuje, bagatela, 10 000 $!

Butom nadano klasyczny fason. Są to kozaki z wysoką cholewką, która sięga powyżej kolana. To, co przykuwa uwagę i wyróżnia je spośród innych propozycji projektantów na sezon zimowy 2010/2011 to fakt, że zostały w całości przyozdobione kryształkami Swarovskiego. Tylko jeden but ubrano w 22 tysiące kryształów o różnej wielkości! Każdy kryształ został specjalnie dobrany i dopasowany do projektu Weitzmana. Przygotowanie materiałów zajęło twórcom aż 200 godzin pracy.

Seksowne, odważne – to projekt skierowany do kobiet o wysublimowanym wyczuciu mody, nie bojących się nowości i chętnych na odrobinę szaleństwa. Czyżby zapowiedź innowacji w modowych trendach? Pewne jest, że stanowią obraz luksusu w pełnym tego słowa znaczeniu.

Propozycja Stuarta Weitzmana to element tegorocznej, świątecznej kolekcji. Projekt wytwarzany jest wyłącznie na specjalne zamówienie. Chciałybyście znaleźć podobną parę butów pod choinką? Klasa sama w sobie czy jednak kicz?

Źródło, zdjęcia: luxurylaunches.com

Powiązane artykuły