Nagi Szkot

Spis treści

Dobrej jakości może „zawrócić” w głowie niejednemu amatorowi. Nawet najbardziej znane gatunki i marki mogą następnego dnia „przyprawić o ból głowy”.

Rozwiązanie tego problemu zdaje się znalazł australijski producent napojów alkoholowych ASM Liqour, który uważa, że alkohole bez dodatków chemicznych nie powodują kaca, a nawet jeśli, to w naprawdę znikomym stopniu. Firma specjalizuje się w wyrobach takich jak wódka, rum, gin, tequila. Swoje alkohole sygnuje niezwykłymi nazwami: Vodka O, Kinky Nero dark rum, Kinky Lux white rum, Jinn Dry Gin i Tequila Blu.

Najnowszy wyrób ASM Liqour nazwany został Naked Scot (Nagi Szkot). Jak donoszą źródła zachodnie, whisky jest destylowana na Isle of Mull, przepięknej szkockiej wyspie, ze wspaniałym krajobrazem. dojrzewa trzy lata, zanim trafi do butelek. Choć pracownicy ASM Liqour nic nie wspominają na temat naturalnego pochodzenie składników, z których wytwarzają , to gwarantują, że ich wyroby są wolne od pestycydów, środków grzybobójczych itp.

Nie pozostaje nic innego jak zanurzyć się w „Nagim Szkocie”, choćby po to, by sprawdzić czy rzeczywiście następnego dnia nie dosięgnie nas ból głowy.

Więcej informacji na stronie producenta.

Powiązane artykuły