Na zakupy do Nowego Jorku

Spis treści

Pozłacane witryny wystawowe, aksamitne sklepienie i ściany inkrustowane 360,000 tysiącami kryształków Savorskiego Swarovskiego – tak wygląda wnętrze nowo otwartego, ekskluzywnego salonu z biżuterią na rogu Madison Avenue w Nowym Jorku. Właścicielką butiku jest jedna z najlepszych projektantek biżuterii na świecie – Solange Azagury – Partridge.

86761 Na zakupy do Nowego Jorku

Ta wiadomość zelektryzowała nowojorski świat gwiazd, gdyż projekty Azagruy – Partridge to nie tylko najwyższa jakość i najdroższe kamienie na świecie, ale przede wszystkim niezwykłe i unikatowe projekty. Jej prace to eksplozja oryginalności, blichtru i szyku, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. Wśród projektów znajdziemy brylantowe, masywne pierścienie w kształcie znaków zodiaku lub nowoczesne kolie inspirowane układem gwiezdnym.

Dla najbardziej wybrednych klientów, za odpowiednią ceną, Azagury – Partridge może stworzyć specjalny projekt na zamówienie. Za taką przyjemność zapłacimy od 1,500 do 350,000 dolarów. W oczekiwaniu na kolejny ekskluzywny butik w Polsce pozostaje wybrać się na zakupu do Londynu na Westbourne Grove, lub do Nowego Jorku na Madison Avenue.

Powiązane artykuły