Musisz ją mieć

Spis treści

Na rynku pojawił się produkt, który bez wątpienia będzie się cieszyć dużym powodzeniem wśród pań – torebka Platinum Label Kara Drawstring Tote od znanej amerykańskiej marki Badgley Maichka. Mimo że jest to model o klasycznym kształcie codziennej torebki, smaku nadają mu subtelne, kobiece dodatki i stylowe wykończenia.

71 Musisz ją mieć

Do wykonania torebki wykorzystano kremową skórę, którą skontrastowano z wyrazistymi elementami. Detalem, który robi największe wrażenie jest dłuższy pasek. Jest to eleganckie połączenie kremu oraz złotego łańcuszka. Dodatkową ozdobę stanowią małe frędzle, które wykańczają sznurek ściągający torebkę oraz złote klamerki umieszczone po bokach. Platinum Label Kara Drawstring Tote jest idealnym dodatkiem do codziennego stroju – perfekcyjnie skomponuje się z ciemnymi jeansami, jak i sportowym obuwiem. Fakt, że jest sporego rozmiaru czyni ją nie tylko stylowym, ale również funkcjonalnym dodatkiem. Bez problemu pomieści wszelkie kobiece drobiazgi razem ze sporym drugim śniadaniem.

Mając na uwadze niewygórowaną cenę – 575 dolarów – być może warto się zastanowić i pozwolić sobie na przyjemność zakupu Platinum Label Kara Drawstring Tote.

Więcej o producencie na: http://www.badgleymischka.com/

Powiązane artykuły