Muji otwiera sklep w Warszawie

Spis treści

Kultowa japońska marka Muji otwiera pierwszy salon firmowy w Warszawie. Sieć specjalizuje się w produkcji mebli, akcesoriów biurowych, odzieży, zabawek oraz drobiazgów codziennego użytku. Polityka, istniejącej od 30 lat, firmy, to minimalizacja kosztów a maksymalizacja jakości oferowanych usług. Jak to możliwe?

844 1 Muji otwiera sklep w Warszawie

Po pierwsze Muji stawia na ekologię i do produkcji wykorzystuje jedynie surowce wtórne, po drugie prowadzi politkę “no logo” – zrezygnowała z metek na towarach i reklamy. Sieć z Kraju Kwitnącej Wiśni cieszy się niezwykła popularnością w Europie, zwłaszcza w Niemczech i krajach skandynawskich.

Produkty Muji wyróżnia prostota i funkcjonalność. Niektóre towary, jak choćby zwykłe biały t-shirty zapakowane w maleńkie sześciany, urosły już do rangi kultowych. Zajmują niewiele miejsce w torebce i idealnie sprawdzają się w awaryjnych sytuacjach.

Otwarcie salonu ,w warszawskim centrum Arkadia, zaplanowano na 31 marca. Będzie w czym wybierać, gdyż asortyment sklepu ma liczyć 1 800 produktów. Na razie produkty można kupić w sklepie internetowym Muji.

Powiązane artykuły