Mozaika – oryginalny pomysł na basen

Spis treści

Hiszpańska firma Glassdecor jest jednym ze światowych liderów w wykonywaniu szklanych mozaik i wielkoformatowych wzorów. Produkty firmy pomogą nam stworzyć basen marzeń.

Glassdecor oferuje wiele niezwykłych rozwiązań do dekoracji basenów na zewnątrz, jak i tych, które mamy w domach. Pokrywając dno i ściany basenu kolorowymi płytkami, otrzymamy fascynujące wzory. Jeśli natomiast nie posiadamy duszy artysty, możemy kupić gotowe obrazy.

W ofercie znajdziemy wiele interesujących wzorów: geometryczne, wielokolorowe, orientalne, a nawet sprawiające trójwymiarowe wrażenie. Dla dziecięcego basenu idealne będą motywy z postaciami z ich ulubionych bajek. Ponadto niektóre rodzaje płytek dają optyczne wrażenie większego i głębszego basenu.

Z technicznych informacji cenne jest to, że płytki od Glassdecor są odporne ma zniszczenia, szok termalny, zimno, absorpcję wody oraz promieniowanie UV. Co więcej, łatwo je utrzymać w czystości, ponieważ są odporne na plamy, a można je czyścić zwykłymi środkami, które mamy w domu.

Istotną zaletą produktów firmy Glassdecor jest certyfikat ISO 10545 dotyczący jakości i wytrzymałości płytek.

Elegancja, a zarazem oryginalność płytek sprawią, że nasz basen stanie się małym dziełem sztuki, w którym z przyjemnością spędzimy wolne chwile.

Powiązane artykuły