Monaco Yacht Show 2009

Spis treści

W dniach od 23. do 26. września 2009 roku (środa – sobota), w Monako odbędą się targi jachtów luksusowych. Impreza będzie gromadzić profesjonalistów z branży jachtowej z całego świata. Będą tam obecni zarówno przedstawiciele firm budujących , jak i projektanci czy dostawcy wyposażenia jachtowego. Renoma tej imprezy jest powszechnie znana w świecie luksusowych jachtów, ponieważ jest poświęcona wyłącznie super jachtom o minimalnej długości 25 metrów.

Na targach swe będzie miało pięćset firm, w tym: 82 stocznie, 45 budowniczych okrętów, 196 producentów wyposażenia i wielu, wielu innych. Dodatkowo na imprezie w specjalnie wydzielonym sektorze luksusowym będzie można podziwiać prywatne odrzutowce, helikoptery i inne dobra luksusowe. Na Monaco Yacht Show będzie ponadto obecnych piętnaście czołowych światowych przedsiębiorstw budujących na zamówienie.

Na targach będzie można podziwiać 100 wyjątkowych jachtów, a wśród nich od 30 do 40 będzie miało wtedy swoje światowe premiery. Targi mogą być doskonałą okazją do zdobycia nowych kontaktów, ponieważ przewidywana liczba gości to 32 200, a czas będzie umilany przyjęciami koktajlowymi i konferencjami organizowanymi przez wystawców.

Bilety dla osób prywatnych będą do nabycia na miejscu przy wejściach na imprezę w cenie 60 euro na dzień za osobę (ok. 260 zł). Szczegółowe informacje na temat imprezy dostępne są na stronie MonacoYachtShow.com. Natomiast informacje na temat bazy hotelowej Monako można znaleźć na stronie Monaco – Hotel.com.

Powiązane artykuły