Modułowe meble Kama

Spis treści

Kama to kolekcja mebli ogrodowych, która odmieni Twoje patio nie do poznania. Wszystkie , w tym m.in. modułowe sofy, fotele oraz stoły są wielofunkcyjne. I tak, niepozornie wyglądający stolik na kawę przeistoczy się w stół na uroczysty obiad lub wygodne i stylowe biurko.

Wystarczy odpowiednie ustawienie regulacji stolika, aby w ciągu kilku minut dostosował się do Twoich potrzeb i gustu. Ten łączący klasę i funkcjonalność nowoczesny mebel nie może występować bez odpowiedniego towarzystwa, a dokładniej eleganckiej sofy. Jego szkielet polakierowano aluminium, aby przedłużyć jego wytrzymałość i dodać nieprzeciętnego wyglądu.

Składającą się z 3 siedzisk i 2 poduszek-oparć sofę można ustawić w 9 różnych pozycjach: odpowiednich do czytania, oglądania TV czy wygodnego wypoczynku. od Ego Paris to oferta pełna odważnych i wyjątkowych propozycji adresowana do ludzi z klasą. Relatywnie nowej firmie, bo powołanej do życia 5 lat temu przez 3 braci Sommereaux, przyświeca jedna dewiza: najwyższa jakość materiału, elegancja i praktyczność z myślą o Tobie. Więcej informacji na temat produktów na oficjalnej stronie producenta Ego Paris.

Powiązane artykuły