Modnym krokiem w stronę jesieni

Spis treści

Kobiety je uwielbiają, są niezbędnym elementem każdej damskiej garderoby, a często odgrywają większą rolę niż sama kreacja. Mowa oczywiście o butach. Oto, co najlepsi projektanci proponują modnej kobiecie na sezon jesień/zima 2009 – 2010:

Chanel – słowa kluczowe to blask i elegancja.  Delikatne, zdobione z przodu sandałki oraz niebotycznie wysokie botki na cienkim obcasie zwanym „stiletto”. Takie z pewnością będą idealnym dodatkiem do wieczorowych kreacji.

00010big 320x480 Modnym krokiem w stronę jesieni

Dior –  przeniósł do jesiennej kolekcji odrobinę lata. , obowiązkowo na wysokim obcasie, przypominają wakacyjne sandałki. Charakterystycznym elementem są zatrzaski, które przypominają zapinki do pończoch.

Velentino – postawił na lekkość. Dzięki falbankom i piórom, które subtelnie oplatają kostkę, dziewczyny w butach od Velentino będą tej jesieni unosić się kilka centymetrów na ziemią.

W tym sezonie obowiązkowym dodatkiem w kobiecej garderobie będą także pończochy. Koronkowe i haftowane od Chanel, w klasycznej czerni od Diora lub białe od Eli Saab.

Powiązane artykuły