Modne lampy do wnętrz – jakie są dzisiaj kupowane najczęściej?

lampy do wnetrz

Spis treści

Poszukujesz lamp do nowego mieszkania lub domu? A może prowadzisz remont lub po prostu szukasz czegoś, co zastąpi stare i niemodne już oświetlenie? Zobacz przygotowane przez nas modele, które cieszą się dzisiaj największym powodzeniem!

Lampy ze szklanymi kloszami w kształcie kuli

Takie lampy są obecnie najbardziej popularne i można zobaczyć je w aranżacjach tworzonych przez najpopularniejszych projektantów wnętrz. Można znaleźć je również w różnych wariantach w sklepach i zastosować we własnym domu albo mieszkaniu.

Lampy ze szklanymi kloszami w kształcie kuli tworzą efektowne przestrzenne konstrukcje, dzięki którym wnętrze nabiera niebanalnego wymiaru. Do wyboru są modele o różnych wielkościach, na przykład składające się z poziomo układanych, nieregularnych elementów albo te wyposażone w jedną kulę zdobioną metalowymi detalami o geometrycznym kształcie.

Do wyboru jest wiele ciekawych modeli takich lamp, które sprawdzą się między innymi w salonie, sypialni, a nawet w kuchni. Producenci oferują je w wariantach z kloszami mlecznobiałymi, przezroczystymi, dymionymi.

Gdy zainteresowały Cię takie modne lampy Rybnik zaprasza do znajdujących się w mieście salonów, gdzie można zobaczyć je na żywo i zakupić.

Minimalistyczne reflektory sufitowe na szynie

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również proste lampy w formie reflektorów montowanych na szynach. Takie reflektory są też bardzo praktyczne, ponieważ w wielu modelach można zmieniać ich położenie, więc pozwalają one wtedy na odpowiednie doświetlenie konkretnych przestrzeni.

Najczęściej klienci decydujący się na takie lampy sufitowe wybierają je w kolorze czarnym, który bardzo dobrze prezentuje się w praktycznie każdym wnętrzu. Dzięki temu posłużą również na długi czas.

Reflektory na szynie to naprawdę uniwersalne lampy i można zastosować je w praktycznie każdym wnętrzu, między innymi w salonach, aneksach kuchennych, kuchniach, jadalniach, na korytarzach, w łazienkach.

Lampy z drucianymi abażurami o geometrycznych kształtach

Na uwagę zasługują także lampy, które ze względu na swój wygląd świetnie prezentują się w aranżacjach loftowych – przemysłowych.

Lampy z drucianymi abażurami o geometrycznych kształtach oferowane są głównie jako lampy wiszące, ale także w kolekcjach niektórych marek znajdują się modele stołowe, podłogowe, kinkiety.

Aby lampa z drucianym kloszem prezentowała się efektownie, warto zdecydować się na dokupienie do nich żarówek Edison, w których widoczny jest drucik. Dzięki temu mogą one świetnie wpasować się w industrialne aranżacje.

Powiązane artykuły