Modernistyczne stoły od Rlos Design

Spis treści

Wielu z nas często ma problem z dobraniem odpowiedniego stołu do nowoczesnego wnętrza. Wciąż w sklepach przeważają tradycyjne drewniane meble. Z tym problemem pomoże nam agencja Rlos przedstawiająca nowoczesne stoły.

Francuska agencja Rlos zajmuje się projektowaniem mebli, wzornictwem przemysłowym i grafiką. Dzięki niej znajdziemy innowacyjne rozwiązania aby upiększyć swój . Na uwagę zasługują dwa oryginalne stoły.

Ostatnim projektem designera agencji – Romaina Duclos jest stół X29. Do jego wykonania użyto 29 desek oraz blatu ze szkła. Czarne deski pełnią rolę tradycyjnych nóg stołowych. Ich ułożenie może wywoływać iluzje optyczne. Ten model świetnie się wpasuje w duże przestrzenie i jednocześnie nada im głębi oraz dynamizmu. Jego wygląd jest surowy, jednak nie będzie to przeszkadzać w nowoczesnych wnętrzach, których oryginalność stół X29 może jeszcze bardziej podkreślić. Jest stosunkowo lekki, dzięki czemu łatwo jest go przemieszczać. Jedyną wadą są ostre kanty, na które powinni uważać rodzice.

Z kolei dla przestrzeni ograniczonych i małych Romain Duclos stworzył mniejszą wersję mebla. Jest to stolik do kawy Xs 22. Jak w przypadku wcześniejszego modelu, ten także jest wykonany z drewna i szkła. Deski nie są idealnie kwadratowe i wszystkie różnią się rozmiarem. Są połączone ze sobą tworząc interesujący wzór.

Te stoły powinny być wkrótce dostępne w sklepie internetowym agencji Rlos . Cena nie jest niestety znana.

Powiązane artykuły