Mobilny salon dla palących

Spis treści

Wesela, spotkania biznesowe oraz wiele innych imprez organizowanych jest coraz częściej w lokalach, w których nie wolna palić. Z tego też powodu wiele osób nie może świętować w taki sposób, w jaki miałyby faktycznie ochotę – z dobrym cygarem w dłoni. Właśnie dlatego powstał Mobile Cigar Lounge, miejsce, które na zawsze rozwiąże ten narastający problem.

Ten pomysłowy, mobilny salon powstał dla tych osób, które uwielbiają bawić się w towarzystwie i jednocześnie rozkoszować się swoim ulubionym cygarem. Wbrew pozorom, nie jest to niewielkich rozmiarów limuzyna. Jest to rozbudowany do ogromnych rozmiarów nowoczesny  pojazd, mogący pomieścić ponad 20 osób. W środku znajdują się komfortowe, skórzane sofy oraz telewizor plazmowy. W wystroju wnętrza przeważają ciepłe barwy, przyćmione światło oraz drewniane elementy, co nadaje eleganckiego charakteru całemu pomieszczeniu. W takiej atmosferze można bez przeszkód delektować się cygarem, nieopuszczaj przy tym przyjęcia.

Można śmiało stwierdzić, że Mobile Cigar Lounge to na chwilę obecną najlepsza propozycja tego typu mobilnych salonów. Jest przestronny i bardzo stylowy. Palący goście z pewnością podziękują ci za zorganizowanie specjalnie dla nich takiego miejsca.

Powiązane artykuły