Misja nawilżenie

Spis treści

Nie od dziś wiadomo, że w walce ze zmarszczkami kobiety sięgają po coraz skuteczniejsze rozwiązania. W tej nierównej batalii od wielu lat wspiera je firma Guerlain. Przekonuje ona, że pierwszym krokiem do zatrzymania procesu powstawania zmarszczek jest utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry.

Wobec tempa życia, toksycznego wpływu środowiska zatrzymanie życiodajnej wody w skórze nie jest zadaniem łatwym. Na rynku dostępna jest cała gama produktów, które obiecują utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia. Są wśród nich takie które działają na powierzchni, jak i takie które nawadniają od wewnątrz.

Firma Guerlain jest w tej batalii prekursorem najbardziej innowacyjnych pomysłów. Nowa seria kosmetyków tej firmy o znamiennej nazwie Super Aqua powstała niczym legendarny eliksir młodości. Naukowcy zaangażowani w komponowanie tej receptury wykorzystali naturalne, aktywne składniki. Czerpiąc z cudownych substancji „wynalezionych” przez naturę tym razem udali się w miejsce gdzie woda jest towarem deficytowym.

W surowych Górach Atlas znaleźli roślinę, cedr błękitny, która posiada wręcz niewiarygodną zdolność przechowywania wody. Łącząc molekuły cedru z innymi składnikami aktywnymi takimi jak Blue Gold (mieszanka czystego złota i oleju z wodorostów) oraz opatentowanym składnikiem D- Xylase, osiągnęli niesamowity efekt. linii Super Aqua działają jak system nawadniający, pozwalając na dłużej zatrzymać gładką i promienną skórę, a co za tym idzie spowolnić proces jej starzenia. Jest to niewątpliwie cenny sojusznik w walce o młody wygląd. Cena tego nawilzającego serum to 569 zł.

Powiązane artykuły