Mimosa Tirare oraz Cherry Blossom

Spis treści

Marzysz o kobiecym zapachu, który będzie cię wyróżniał wśród tłumu na ulicy? O takiej kompozycji, która sprawi, że będziesz się czuć najbardziej wyjątkową osobą na świecie? Jeżeli tak, to mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. Marka Guerlain wypuszcza na rynek dwa nowe zapachy z serii Aqua AllegoriaMimosa Tirare oraz Cherry Blossom.

mimosa tiare Mimosa Tirare oraz Cherry Blossom

Jeżeli pamiętasz sukces tej firmy z roku 2008, to z pewnością ucieszy cię fakt, że tegoroczne propozycje nawiązują do wcześniejszych kompozycji z wspomnianej już serii. Nie wiadomo, w jaki sposób Guerlain udaje się osiągać tak wielki sukces, i to rok po roku. Zaskakujące jest, że tym razem zapachy są tak stworzone, iż się uzupełniają.

cherry blossom Mimosa Tirare oraz Cherry Blossom

O ile wcześniejsze propozycje były przeznaczone dla 2 całkowicie różnych osobowości – jeden zapach od razu przypadał ci do gustu, podczas gdy drugi był ci obojętny – o tyle, najnowsza oferta to dwie kompozycje, które są po prostu idealne. Harmonia aromatów, trwałość oraz fantazyjne opakowanie. To wszystko sprawia, że Mimosa Tirare oraz Cherry Bossom staną się obiektem pożądania każdej modnej oraz zmysłowej kobiety.

Zobacz również:

Burj al-Arab hotel dla Bogów

Luksusowy, czyli niepraktyczny?

Odmieniając to, co zwyczajne

Powiązane artykuły