Mieszkanie Heather Mills na sprzedaż

Mieszkanie Heather Mills na sprzedaż

Spis treści

Jeśli szukasz dużego i nowocześnie urządzonego apartamentu w Londynie, może Cię zainteresować dom Heather Mills. Była żona Paula McCartney’a sprzedaje swoje luksusowe mieszkanie przy Bishops Avenue za 3 750 000 funtów.

Głośny rozwód z wokalistą The Beatles nie przysporzył Heather Mills dobrej opinii, ale jej apartament z pewnością zasługuje na uwagę. Londyńskie mieszkanie o powierzchni 242 metrów kwadratowych zostało urządzone niezwykle elegancko i nowocześnie. Do wykończenia użyto materiałów najwyższej jakości, a nad projektem czuwali dekoratorzy wnętrz. Apartament znajduje się w kompleksie Allingham Court, który oferuje lokatorom ochronę, system monitorowania, kryty basen i siłownię.

Nabywca mieszkania pani Mills będzie miał do dyspozycji trzy sypialnie, kilka pokoi gościnnych, salon z jadalnią, kuchnię oraz pięć łazienek. Wystrój wszystkich pomieszczeń tworzy spójną całość. W domu wykorzystano paletę neutralnych barw – dominują tu beże, szarości, brązy i ecru, a dodatki są srebrne. Aby optycznie powiększyć wykorzystano wiele luster, które prezentują się bardzo elegancko i szykownie.

Wielbicielom gotowania przypadnie do gustu w stonowanych kolorach. Pomieszczenie to jest niezwykle przestronne i funkcjonalne, dzięki czemu można tu swobodnie i wygodnie oddać się ulubionym kuchennym zajęciom. Zastosowanie wielu lśniących materiałów sprawiło, że wygląda bardzo nowocześnie i stylowo.

thebishops5 Mieszkanie Heather Mills na sprzedaż

Na szczególną uwagę zasługuje , w której dominuje beżowa kolorystyka. Ciekawym elementem wystroju jest czekoladowa pikowana ściana, która pełni również funkcję wezgłowia przy dużym, wygodnym łóżku. Przy sypialni znajduje się balkon, na którym można w ciszy i spokoju wypić poranną kawę.

W apartamencie Heather Mills nie brakuje interesujących akcesoriów i oryginalnych dodatków, takich jak srebrne figurki Buddy, błyszczące ramy luster czy stylizowane na klasycystyczne.

Heather Mills kupiła to londyńskie mieszkanie za 2 350 000 funtów. Obecnie jego cena wynosi 3 750 000 funtów.

Powiązane artykuły