Międzynarodowy Festiwal w Cannes

Spis treści

Najpiękniejsze, najdroższe i najbardziej ekskluzywne na świecie już niedługo zacumują w porcie w Cannes. Wszystko za sprawą 32 Międzynarodowego Festiwalu de la Plaisance.

cannes01 Międzynarodowy Festiwal w Cannes

Ten najznakomitszy festiwal żeglarski w Europie potrwa od 9 do 14 września 2009 roku. W samym sercu Rivery Francuskiej w Port Pierre Canto pojawią się najlepsi wystawcy sprzętu, architekci i dekoratorzy jachtów z całego świata.

ok2 Międzynarodowy Festiwal w Cannes

To miejsce gdzie spotykają się luksus, glamour i szyk- zapewania Eric de Saintdo, komisarz festiwalu. Miłośnicy żeglugi będą mogli nie tylko podziwiać najnowsze modele luksusowych jachtów, ale także wypróbować ich możliwości. Od 1977 roku, festiwal stawiany jest na pierwszym miejscu w Europie- każdego roku bardziej prestiżowy i luksusowy. W sierpniu na morskiej wystawie będzie można zobaczyć 600 modeli statków, z czego 250 będzie wystawionych po raz pierwszy.

YouTube Preview Image

Wejściówki na festiwal będzie można zamówić przez Internet już pod koniec lipca. Jednodniowy bilet kosztuje jedynie 13 euro!!! Szczegółowe informacje na temat wystawców oraz bogatą galerię zdjęć można znaleźć na stornie głównej festiwalu- www.salonnautiquecannes.com

Powiązane artykuły