Między niebem a ziemią

Między niebem a ziemią

Spis treści

Za kilka dni wiosna. Jak wiadomo przyjemna aura zachęca do spędzania wolnego czasu na wolnym powietrzu. Royal Botania przyszykował coś specjalnego dla wszystkich miłośników tego typu relaksu.

Kolekcja Wave to wyjątkowo nowoczesne ogrodowe o nieszablonowym kształcie i konstrukcji. Projektanci podjęli się unowocześnienia i połączenia typowego hamaka, leżaka, parasola słonecznego, co w efekcie dało , obok których nie można przejść obojętnie.

Do wykonania konstrukcji wykorzystano elektronicznie polerowaną stal nierdzewną oraz dwa rodzaje materiału perforowanego, jeden użyto do baldachimu, a drugi do leżaka. Baldachim przepuszcza tylko małą część światła, co gwarantuje stuprocentowe odprężenie i brak rażących oczy przebłysków. Cała konstrukcja opiera się na jednym drążku, co daje niesamowite wrażenie unoszenia się w powietrzu.

ogrodowe Wave są gwarancją stuprocentowego odprężenia, a delikatne kołysanie uspokoi nie tylko ciało, ale również umysł. Będzie to wyjątkowe miejsce, gdzieś pomiędzy ziemią a niebem…

Więcej na: http://www.royalbotania.com/

Powiązane artykuły