Michael Kors dla Estee Lauder

Spis treści

Nowa linia kosmetyków znanej marki Estee Lauder sygnowana nazwiskiem projektanta Michael’a Korsa to luksus i splendor w hollywoodzkim wydaniu. Tej wiosny poczujesz się jak gwiazda na czerwonym dywanie.

Inspiracją dla stworzenia kolekcji kosmetyków do makijażu był hollywoodzki styl glamour. Estee Lauder i Michael Kors chcieli przenieść tę klasyczną elegancję do codziennego życia i podarować kobietom nowoczesne , które sprawdzą się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym.

Estée Lauder Michael Kors Very Hollywood Color Collection składa się z dwóch linii kosmetyków w różnych stylach.

Bel Air Beige to paleta neutralnych barw, w której dominują beże, ecru i perła. Kors proponuje paniom by policzki i usta były w odcieniach brzoskwini, a oczy mocniej podkreślone czarną kredką.

Druga linia nosi nazwę Rodeo Pink i z pewnością byłaby idealna na rozdanie nagród filmowych. do ust i policzków utrzymane są w różowo-malinowej kolorystyce. Z delikatnym, jasnym makijażem kontrastują wyraziste oczy. Idealna propozycja na randkę.

W nowej kolekcji znajdziemy rozświetlający sypki puder (180 zł), róże do policzków (150 zł), cienie do powiek (160 zł), kredki do oczu (80 zł), pomadki (105 zł), błyszczyki (110 zł) oraz lakiery do paznokci (85 zł).

z kolekcji Very Hollywood będą dostępne w autoryzowanych perfumeriach Estee Lauder już w lutym. Adresy sklepów możecie sprawdzić na tej stronie internetowej.

Powiązane artykuły