Metalowe umywalki

Spis treści

Julie Wawirka to projektantka, którą śmiało można nazwać artystką rzeźby łazienkowej. Produkty jej autorstwa to połączenie sztuki z nowoczesnym designem. Poprzez swoje prace stara się udowodnić, że odpowiedni dobór materiałów, które zarówno wpisują się w kanony klasyki jak i odznaczają się nietuzinkowym wyglądem, zapewni każdej łazience wieczny i ponadczasowy styl.

Kolekcja Wawirki to zbiór unikatów. Wszystkie umywalki i zlewy powstały w małej odlewni niedaleko Portland, w Oregonie, gdzie były ręcznie malowane i woskowane. Autorka kolekcji była aktywnie zaangażowana w produkcję, każdy element był przez nią sprawdzany, podpisany i numerowany.

Nowocześnie urządzone wnętrze dzięki kolekcji metalowych umywalek stanie się bardziej naturalne, zachowując przy tym swój innowacyjny i oryginalny charakter. Każda z proponowanych form odznacza się, mimo prostych kształtów, klasyczną elegancją. Umywalki dostępne są w wersji z metalowym połyskiem lub z wykończeniami w odcieniu patyny. Dokupić można do nich uchwyty do szuflad oraz uchwyty na ręczniki.

Koszt umywalek waha się od ponad 2 do ponad 6 tysięcy dolarów. Kolekcję będzie można oglądać w salonach w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie autorki.

Powiązane artykuły