Mechanic Pearls od Louis Vuitton

Spis treści

Jeśli znudziły Ci się diamenty, złoto i kryształki – wybierz perły! Louis Vuitton połączył ten ponadczasowy symbol elegancji z motywem łańcucha rowerowego, tworząc niezwykle oryginalną kolekcję biżuterii pod nazwą Mechanic Pearls.

mechanicpearlsbracelet Mechanic Pearls od Louis Vuitton

Połączenie subtelnej kobiecości z industrialnym elementem dało niespodziewane efekty – od Louis Vuitton wpisała się w obowiązujący w tym sezonie rockowy trend. Kombinacja tych dwóch przeciwieństw daje tej kolekcji niezwykły urok, któremu ulegnie niejedna miłośniczka niezwykłej biżuterii.

W linii Mechanic Pearls znajduje się bransoletka, naszyjnik i szpilka do włosów. Bransoletka składa się z 12 szklanych pereł , z których jedną polakierowano na czarny kolor. Perły osadzono w łańcuchu wykonanym ze stali i złoconego mosiądzu. Ciekawą bransoletkę ozdobiono też czarną kłódką z wygrawerowanym monogramem Louis Vuitton. Naszyjnik składający się z 23 pereł, zbudowano tak samo jak bransoletkę.

mechanicpearlschokernecklace Mechanic Pearls od Louis Vuitton

Dopełnieniem kolekcji jest szpilka do włosów, która pomimo swojego skromnego wyglądu na pewno przykuje uwagę. Duża perła we włosach spodoba się modnym kobietom, które lubią niecodzienne i oryginalne fryzury.

mechanicpearlhairpinmodelingpic Mechanic Pearls od Louis Vuitton

z kolekcji Mechanic Pearls jest już dostępna w butikach Louis Vuitton. Bransoletka kosztuje 700 dolarów, naszyjnik 1 050 dolarów, a szpilka 200 dolarów.

Więcej informacji na temat produktów Louis Vuitton znajdziecie na stronie: http://www.louisvuitton.com/

Powiązane artykuły