Meble od Ralpha Laurena

Spis treści

Słynny amerykański projektant Ralph Lauren proponuje i , które odmienią każde wnętrze. Nowa linia mebli RL Penthouse została zaprojektowana z myślą o wyposażeniu luksusowych apartamentów. Stylowe i spodobają się miłośnikom elegancji i klasycznego piękna.

W nowej kolekcji Ralpha Laurena połączono klasyczne i nowoczesne elementy wystroju, które razem dają ciekawy i oryginalny efekt. Penthouse kojarzy się z luksusowymi materiałami, niebanalnymi domowymi sprzętami i ponadczasową elegancją. Taka jest nowa linia mebli, w której dominuje lakierowane drewno i skóra, a większość produktów utrzymana jest w ciemnej kolorystyce.

Ralph Lauren proponuje szeroki wybór mebli, wśród których znajdziemy proste, drewniane komody, przytulne sofy i wygodne łóżka. W ofercie nie brakuje również akcesoriów, które każdemu wnętrzu nadadzą unikalny charakter. Szklane świeczniki, skórzane lampy i szkatułki, czy elegancko zdobione talerze wyglądają niezwykle gustownie, a ponadto wnoszą do domu styl luksusowego apartamentu.

Pełną kolekcję można obejrzeć na tej stronie internetowej. Są tam również podane ceny wszystkich produktów.

Powiązane artykuły