Meble młodzieżowe

Spis treści

Gdy Twoje dziecko z małego przedszkolaka zmienia się w nastolatka, diametralnie zmieniają się jego potrzeby. Za wszelką cenę stara się być samodzielny i potrzebuje prywatności. Dla rodziców jest to sygnał, że w domu nadchodzą poważne zmiany. Warto wówczas zastanowić się nad zorganizowaniem pokoju dla wchodzącego w dorosłe życie człowieka. Zanim jednak podejmiesz się trudnego zadania, jakim jest , warto przedyskutować z nastolatkiem jego pomysły. Wspólnie zastanówcie się na kolorem ścian i kształtem mebli.

Miłośnikom nowoczesnego minimalizmu proponujemy o prostych, geometrycznych kształtach wyróżniających się intensywnymi kolorami. Nasycona pomarańczowa barwa doskonale rozświetli słabo nasłonecznione pomieszczenie i nada wnętrzom dynamizmu. Zestaw obejmuje szafę ze oszronionymi szybami, biurko, regał z szufladami oraz ruchomy moduł pod komputer. Całość dopełnia jednoosobowe łóżko oraz pufa w tym samym kolorze. Męskim odpowiednikiem tego zestawu jest niebiesko-biały komplet, który składa się z regału – szachownicy, stolika pod komputer oraz kilka wolnostojących szafek na książki lub prasę.

meble maodzieaowe Meble młodzieżowe

Osoby lubiące mniej ekstrawaganckie rozwiązania, a jednocześnie preferujący barwne mogą pokusić się o meblościankę Candy. Błękitne fronty łagodnie kontrastują z jasną olchą oraz przyciągają naszą uwagę, przez co regał staje się centralnym punktem wnętrza. Komplet zawierający szafę, słupek, półki na drobiazgi oraz biurko możesz poszerzyć o wolnostojącą biblioteczkę.

candy Meble młodzieżowe

Zwolennikom nieśmiertelnej klasyki proponujemy bardzo prosty system modułowy Mambo w kolorze klonu. Regał pomieści zarówno garderobę nastolatka, jak i książki oraz inne przybory szkolne. Kolekcja składa się z 4 części: biurka, szafy z dwoma szufladami, słupka oraz nadstawki.

Jeżeli jasna kolorystyka mebli nie przemawia do gustu naszego nastolatka, możemy zapoznać go z ciemniejszym odpowiednikiem Mambo –Sevilli. Komplet o wyrazistym, klonowym odcieniu drewna posiada jednopunktowe uchwyty oraz widoczne, poprzeczne cięcia we frontach. Biurko możemy zastąpić wygodnym łóżkiem.

sevilla2 Meble młodzieżowe

Panowie, którzy z reguły wolą ciemniejsze klimaty wnętrz, mogą zdecydować się na w kolorze wenge. Warto pamiętać, iż czarne lub ciemnobrązowe fronty wymagają dużego nasłonecznienia wnętrza. W przeciwnym wypadku pokój stanie się zimną, smutną grotą, a nie przytulnym kątem.

Powiązane artykuły