Meble Haute Couture

Spis treści

” to określenie charakteryzujące nie tylko fantastyczne stroje, prezentowane na wybiegach największych domów mody. Jak się okazuje, wielka moda zagląda do każdego zakątka życia. Przenika także do wnętrz naszych mieszkań.

Sarah Louise Dix Couture Upholstery prezentuje kolekcję intrygujących mebli. Marka specjalizuje się w produkcji i projektowaniu mebli nowoczesnych z charakterem. Świetnie w tym przypadku sprawdza się powiedzenie: „Diabeł tkwi w szczegółach”. Proste w formie fotele ozdobione kokardami, falbanami, a nawet częściami garderoby zyskują nowy image. Klasyczne krzesło za sprawą delikatnej tkaniny i ciekawie wykorzystanej kokardy staje się szykownym, sznurowanym gorsetem.

Inny, „zwykły model” ozdobiony jest szarym płaszczem, tylko z pozoru niedbale zarzuconym na opacie. Kombinacja tekstur – gładkich i wzorzystych oraz sposobu wykorzystania wełny daje ciekawy efekt.

Kolejny model zdobi czarna, satynowa kokardka, nadająca temu surowemu modelowi łagodności i dziewczęcego charakteru. Do wyboru mamy również krzesło ozdobione skórzaną kurtką w kolorze rdzy. Fantastyczny element wystroju wnętrza należącego do mężczyzny.

Artystyczne podejście designerów tej firmy do pracy owocuje indywidualnymi projektami, czego dowodem są zdjęcia zaprezentowane powyżej. Powstają nowej generacji, inspirowane trendami odzieżowymi. Stare modele zostały wzbogacone o dodatki rodem z pracowni krawieckiej.

Źródło, zdjęcia: sarahlouisedix.co.uk

Powiązane artykuły