Meble bambusowe

Spis treści

Producenci mebli nieustannie prześcigają się w innowacyjnych pomysłach i projektach. Wśród bogatej i łatwo dostępnej na rynku oferty trudno stwierdzić, kto zasługuje na miano lidera.

Dziś prezentujemy linie mebli High Touch. Cechą wyróżniającą tę firmę jest produkcja mebli z bambusa. Elementem łączącym wszystkie produkty jest jedyne na świecie, opatentowane przystosowanie do europejskiej strefy klimatycznej, które zapobiega typowemu dla bambusa powstawaniu rys. Ponadto charakteryzują się wysokiej jakości obróbką.

sulawesi Meble bambusowe

Firma High Touch nadaje roślinom o drewnianych łodygach nowe kształty, i tak bambus przemienia się w łóżko, sofę, stół, komodę czy regał. Kolorystyka mebli uzależniona jest od gatunku bambusa, może być: jasna, naturalnie ciemna lub tygrysia. Bambus różni się kolorem w zależności od rodzaju, regionu, położenia, kierunku wiejącego wiatru, czasu zbioru czy wieku. Każda rura bambusowa ma swój własny czar uwarunkowany strukturą, kształtem, kolorem, odcieniami i rozmieszczeniem cętek.

kalimantan Meble bambusowe

Oprócz bogatej oferty katalogowej producenci oferują wykonanie wszelkiego rodzaju mebli na zamówienie. Zaznaczając przy tym, że wyobraźnia, pomysły czy niestandardowe wymiary nie są przeszkodą w realizacji.

Produkty High Touch z pewnością znajdą zwolenników wśród miłośników natury. Bambus jest niewyczerpanym surowcem naturalnym, który stanowi idealną alternatywę w stosunku do drewna lasów tropikalnych. Przetwarzając go poruszamy się w zamkniętym obiegu natury, nie ścinając ani jednego drzewa. Produkcję w zgodzie ze środowiskiem potwierdza opinia niezależnego, renomowanego instytutu z Europy. Ponadto High Touch jest członkiem takich organizacji jak: Oro Verde (fundacji utworzonej dla ratowania lasów tropikalnych), WWF (World Wildlife Found) czy EBS (European Bamboo Society).

marutea Meble bambusowe

Inspirowane naturą, ręcznie wykonane są swoistymi unikatami. Aby produkty zachowały swój naturalny, autentyczny charakter producenci nie stosują środków chemicznych. High Touch zapewnia, że twardszy od dębu bambus swoim ponadczasowym charakterem wypełni życiem każde wnętrze.

Powiązane artykuły