Masaż w domu. Bestsellery marki Casada

masazery casada

Spis treści

W czasach powszechnej izolacji dostęp do salonów odnowy biologicznej, sanatoriów i gabinetów rehabilitacyjnych jest bardzo utrudniony. Można jednak spróbować wyposażyć się w odpowiednie urządzenia do masażu, równie profesjonalne i użyteczne, co w specjalistycznych punktach. Tego rodzaju sprzęt dostarcza niemiecka firma Casada. Na które produkty tej marki warto zwrócić uwagę i w jaki sposób pomagają one w relaksacji?

Pożytki z wykorzystania urządzeń do masażu

Istnieją różne sposoby na redukcję dyskomfortu wywołanego bólem poszczególnych partii mięśni, krzyża czy kręgosłupa. Dla części osób wskazana jest wizyta u specjalisty. Wówczas rekomendowanym działaniem jest korekcja postawy, regularne sesje u masażysty lub fizjoterapeuty. Przy delikatnych objawach i niewielkiej rozległości obszaru bólu wypróbować można użycie urządzeń do masażu, które wykorzystują najnowsze technologie, aby ulżyć w cierpieniu lub po prostu pomagają w relaksacji ciała.

Profesjonalne fotele do masażu marki Casada

Asortyment niemieckiej marki jest bardzo szeroki. Polscy klienci mogą nie tylko odwiedzić salon stacjonarny w Gorzowie Wielkopolskim lub Tarnowie Podgórnym k. Poznania. Dla większości nabywców lepszym rozwiązaniem jest przeglądanie oferty na stronie internetowej Casady. Katalog jest rozbudowany i zawiera kilkanaście różnych kategorii. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Flagowym produktem Casady są fotele masujące. Już sam ich widok w pomieszczeniu może wzbudzać podziw. Nie ma w tym odrobiny przesady, ponieważ każdy model został zaprojektowany nie tylko z myślą o wygodzie użytkownika i funkcjonalności, ale także w zgodzie z nowoczesnymi trendami wzornictwa. Wyglądają bardzo elegancko i mogą stanowić stylowy element wyposażenia domu lub mieszkania.

Każdy z foteli do masażu jest wyposażony w kilkanaście programów umożliwiających masowanie różnymi technikami. Produkty łatwo dostosować do wzrostu użytkownika, a niektóre modele posiadają nawet wbudowane głośniki. Spędzanie czasu na fotelu masującym jest nie tylko przyjemne, ale i pomaga np. w pielęgnacji stawów i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Funkcjonalne masażery Casady – co wybrać?

Oprócz wspomnianych już foteli, Casada specjalizuje się także w produkcji innych urządzeń do masażu. Do tej rodziny produktów należą między innymi masażery ręczne, maty masujące i masażery stóp. Egzemplarze są bardzo poręczne i łatwo je przetransportować. To szczególnie istotne dla osób, które często podróżują i chcą mieć zawsze pod ręką urządzenie do masażu umożliwiające relaksację bez względu na miejsce pobytu.

Wśród kategorii wyróżnić warto zwłaszcza poduszki masujące. Dzięki umieszczonym w nich obrotowym głowicom można rozluźnić napięte mięśnie karku. Model Miniwell Twist II posiada także funkcje ogrzewania, a generowane ciepło wzmacnia efekt masażu. Zachęcamy do samodzielnego przeglądania oferty Casady i wyboru produktów z przedstawionych kategorii, przydatnych akcesoriów lub kosmetyków.

Powiązane artykuły