Make up według Dolce&Gabbana

Spis treści

Tradycja połączona z pasją i nutą kobiecej zmysłowości. Tak można opisać kolekcję kosmetyków kolorowych do u od światowego domu mody Dolce & Gabbana.

Kampanię reklamową tej edycji prezentuje po raz kolejny aktorka Scarlett Johansson, która jest uosobieniem cech tej kolekcji. Dynamiczna osobowość aktorki odpowiada cechom kobiety, dla której przeznaczona jest linia kosmetyków D&G. na zdjęciach widzimy zmysłową kobietę podczas wykonywania klasycznych kobiecych rytuałów. Uwieczniono na nich najbardziej intymne i osobiste chwile damy, która wykonuje makijaż w zaciszu swojej sypialni – swojego sanktuarium piękna i urody.

summer visual Make up według Dolce&Gabbana

Edycja Dolce & Gabbana do wykonywania Make Upu ma swoją muzę, Scarlett Johansson, która reprezentuje najnowszą kolekcję ucharakteryzowana na gwiazdę kina lat 50. i 60. – Marilyn Monroe. Przekazuje na nich wiele nastrojów, które ilustrują ich porażająco uwodzicielską moc. Zdjęcia przedstawiają bardziej uwodzicielski styl, stanowiący połączenie naturalności i zmysłowości kobiety. Wyraz twarzy Scarlett jest zagadkowy, rysy twarzy wyraźne, bo podkreślone kosmetykami z linii D&G, ale jednocześnie delikatne.

Linia kosmetyków zawiera cienie do powiek, tusz do rzęs, eyeliner, klasycznie czerwone szminki, róż do policzków oraz lakiery do paznokci.

Kolekcja luksusowych kosmetyków kolorowych stworzona przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana zainspirowana jest przez kobietę Dolce & Gabbana, która uwielbia otaczać się z luksusem i splendorem. Zestaw Make Up od duetu projektantów to klasyczny wybór must-have wśród produktów do u.

viso Make up według Dolce&Gabbana

Opakowania wykonane z metalu w kolorze złota przekazują myśl o harmonii poprzez kontrast prostych linii i miękkie, zaokrąglone krawędzie. Kolekcja palety barw inspirowana jest bogactwem Morza Śródziemnego, uroków życia w Hollywood i sex appealem kobiety.

Ceny produktów: poczwórne cienie do powiek – 165 złotych, szminka w trzech kolorach do wyboru – 84 zł, róż do policzków – 123 zł, eyelinery – 81 zł, likiery do paznokci (Pink i Nude) – 56 złotych.

Źródło, zdjęcia: dolcegabbanamakeup.com

Powiązane artykuły