Magia szklanej kuli

Spis treści

kulka10 Magia szklanej kuli

Wszyscy z pewnością pamiętamy szklane kulki, obiekt pożądania wszystkich dzieci. O ich niepowtarzalności świadczyło unikatowe połączenie kolorów i wzorów pojawiających się w ich wnętrzu. Nikt chyba nie spodziewał się, że wrócą pod postacią gałek do drzwi. Ich potencjał wykorzystała amerykańska firma Out of the Blue Design Studio.

Artyści używają wszystkich technik wykorzystywanych przy produkcji szklanych wyrobów. Mimo ustalanych projektów, wszystkie gałki są wyrabiane ręcznie. Jeśli zależy Ci na dodaniu wnętrzom charakteru, to wybór takiego szklanego cuda będzie właściwy. W Out of the Blue Studio zadziwia wielość dostępnych wzorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, motywy roślinne, nowoczesne połączenia kolorów, a także kompozycje typowe do pokoi dziecięcych.

Niestety cena jest uzależniona od wielkości, kształtu i użytego wzoru, stąd nie występuje w oficjalnych katalogach. Świadczy to jedynie o indywidualnym podejściu do klienta, więc możemy być pewni, że otrzymamy gałkę zgodną z zamówieniem.

Powiązane artykuły