Magia kwiatów

Spis treści

Rynek jubilerski oferuje klientom szeroką gamę zegarków damskich. Obecnie, jednym z popularnych motywów umieszczanych na tarczach są bezdyskusyjnie elementy związane z naturą. Przykładem tego trendu może być opisywany niedawno na tej stronie zegarek. Potwierdzeniem tego stylu jest również zegarek Verre Èglomisé Double Baguettes z kolekcji Artisan Magnificent Jewelry Timepiece zaprojektowanej przez słynna szwajcarską markę Angular Momentum.

zegarek z przodu Magia kwiatów

Zegarek Verre Èglomisé Double Baguettes łączy dwa bardzo popularne trendy: bogato-zdobioną tarczę oraz diamenty. Motyw kwiatowy umieszczony na wyświetlaczu, który wydaje się być najważniejszym elementem zegarka, został obramowany aż trzema rzędami diamentów. Dwa wewnętrzne rzędy diamentów to kamienie, które zostały oszlifowane na kształt małych stożków- z pewnością dodaje to smaku całej kompozycji. Diamenty nie zostały osadzone w typowym dla tego typu modeli białym złocie, lecz w stali. Jest to gwarancją długotrwałego połysku.

Verre Èglomisé Double Baguettes z kolekcji Artisan Magnificent Jewelry Timepiece to idealny present dla kobiety eleganckiej, jak i romantycznej. Zegarek ten doda subtelności i delikatności najprostszym kreacjom.

Więcej informacji o producencie na: http://www.angularmomentum.com/index.jsp

Powiązane artykuły