Madonna dla D&G

Spis treści

Madonna Louise Veronica Ciccone, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko znanej piosenkarki, urodziła się w wielodzietnej rodzinie włoskich emigrantów, mieszkających niedaleko Detroit. Przy okazji tworzenia kampanii reklamowej dla Dolce&Gabbana miała okazję na moment wrócić do korzeni. Artystka została twarzą najnowszej kolekcji światowego domu mody.

20100104 madonna dg campaign wallpapers1 Madonna dla D&G

Ikona popu podczas zdjęć wcieliła się w rolę prawdziwej włoskiej kobiety. Za obiektywem stanął Steven Klein. Fotografie utrzymane w czarno-białej kolorystyce ukazują Madonnę w codziennych sytuacjach. Piosenkarka zmywa naczynia, przygotowuje posiłek, siedzi na patio przed domem, trzymając w dłoniach kurę, a także przygotowuje się do wielkiego wyjścia.

Gwiazda sceny muzycznej pozuje do zdjęć w otoczeniu uśmiechniętej włoskiej rodziny. Jedna z fotografii ukazuje Madonnę obok starszej kobiety, która ubrana jest w fartuch, głowę ma opasaną chustą. Modelka dla kontrastu ma na sobie marynarkę i zmysłowe koronkowe rajstopy.

D&G jest bardzo kobieca i szykowna. Wśród propozycji ubrań przeważają seksowne i dopasowane sukienki. Linia domu mody proponuje również obcisłe spódnice i rozpinane sweterki. Odrobinę pikanterii i drapieżności dodają motywy zwierzęce oraz takie kobiece pierwiastki, jak koronki i przezroczyste tkaniny. Stroje utrzymane są w kolorze klasycznej czerni.

Więcej zdjęć na stronie domu mody Dolce&Gabbana.

Powiązane artykuły