Lustro od Stocco

Spis treści

Wydawać by się mogło, że lustro na zawsze pozostanie zwykłym kawałkiem szkła. Nic bardziej mylnego! Smutne oblicze zwierciadeł odmieniła włoska firma Stocco wprowadzając na rynek Touch Screen Mirror – lustro z wmontowanym panelem dotykowym. Stanie się ono nieodłącznym element wyposażenia Twojej łazienki i przemieni ją w Twój prywatny salon spa.

Dzięki dotykowej konsoli zainstalowanej w dolnej, prawej stronie lustra programowanie czy obsługa radia, daty czy też barometru staje się wygodniejsza. Dodatkową zaletą tego luksusowego zwierciadła jest czujnik, który odmgławia zaparowane szkło zapewniając najwyższy komfort wypoczynku w łazience.

Lustro oferuje dwa rodzaje podświetlania, gdyż posiada zarówno zewnętrzną jak i wbudowaną lampę. Niewymownym elementem jest odtwarzacz MP3, dzięki któremu poranny makijaż czy orzeźwiający prysznic pójdzie śpiewająco… Lustro zamocowane jest na solidnej aluminiowej ramie, co łączy współczesny, przytulny klimat z esencją wytworności. Zwierciadła dostępne są w rozmiarach od 90 centymetrów po 2 metry. Podaruj sobie odrobinę luksusu z nowym lustrem od Stocco.

Zobacz również:

W imię pokoju

Ferrari wśród piór

Czas na wagę złota

Powiązane artykuły