Lustereczko powiedz przecie

Spis treści

Zła królowa z bajki o Królewnie Śnieżce spoglądając w zwierciadło mówiła: Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie? Mimo, że naszym czasom daleko do bajkowych dziejów pewne rzeczy są niezmienne, jak np. fakt, że lustro zawsze prawdę ci powie.

Lustra, niegdyś przedmiot luksusu, obecnie, są niezbędnym elementem wystroju łazienki, przedpokoju i coraz częściej salonów i sypialni. Już starożytni przypisywali im magiczną moc. Wierzyli, że pozwalają one dostrzec nie tylko powierzchowność człowieka, ale i jego wnętrze. Co więcej, regularne spoglądanie w zwierciadło pomaga zauważyć ukryte wady, przez co ułatwia pracę nad sobą. Niezależnie od tego czy podzielamy opinię dawnych filozofów, ważne jest dla nas, by zwierciadła swoim kształtem i wzorem nadawały pomieszczeniom magicznego charakteru. Takimi, z pewnością, będą lustra przypominające dekoracyjne przedmioty rodem wprost z królewskich komnat.

Jeśli więc szukamy zwierciadeł godnych króla i królowej warto zapoznać się z ofertą Glamstore. Produkty tej firmy odznaczają się najwyższą jakością wykonania i niepowtarzalnym kształtem. Model Mosaic czy Deer nada każdemu wnętrzu bajkowego charakteru, stwarzając wrażenie jakby właśnie przed chwilą zostało zdjęte ze ścian królewskiej komnaty.

Jeśli zaś bliżej nam do typu nowoczesnej królewny lub lubiącego innowacyjne rozwiązania królewicza przyjrzyjmy się zwierciadłom, które bez wątpienia wpisują się w nurt nowoczesnych przedmiotów. Wśród takich królują modele wykonane z drobnych elementów.

Na specjalną uwagę zasługuje lustro Prisma, w którym łamana tafla zwierciadła zdecydowanie odbiega od tradycyjnych form.

Również w nowoczesnym stylu wykonano Lustro Coccio, wyglądające jak połączenie kilkudziesięciu lustrzanych deseczek.

Obydwa modele doskonale prezentować się będą w pomieszczeniach utrzymanych w zdecydowanej kolorystyce, co jednak nie wyklucza zawieszenia ich na pastelowych tłach.

Ceny stylowy zwierciadeł wahają się od 4400 zł, które zapłacić będzie trzeba za nowoczesne lustro Prisma, do 710 zł, koszt modelu Deer.

Jeśli wierzyć właścicielom Glamstore, to jest to miejsce, gdzie znajdziemy wszystko czego potrzebują nasze ściany, a ponadto szereg innych stylowych przedmiotów, które będą gwarancją przyjemności tworzenia domu. Dokładniej z ofertą sklepu Glamstore można zapoznać się na stronie internetowej.

Powiązane artykuły