Luksusowy apartament nad morzem

Luksusowy apartament nad morzem

Spis treści

Sposobów na spędzenie wakacji nad polskim morzem jest kilka, hotel pensjonat, namiot… Można też spędzić nad Bałtykiem mieszkając w luksusowym penthousie. W dodatku we własnym. Nad Bałtykiem powstaje coraz więcej ekskluzywnych apartamentowców.

W 2012 roku do użytku zostanie oddany kolejny z ponad setką luksusowych mieszkań i penthouse’ów. Każdy z apartamentów o powierzchni od 30 do 150 m² ma taras z widokiem na Bałtyk oraz promenadę. Kształt budynku, za który odpowiedzialny jest pracownia Mellon Architekci, nawiązuje do ukształtowania terenu, a zwłaszcza charakterystycznych dla Mielna piaszczystych wydm.

mielno2 Luksusowy apartament nad morzem

Oprócz mieszkań inwestycja przewiduje budowę restauracji, basenów, spa oraz terenów rekreacyjnych, a także podziemnych garaży. Metr kwadratowy mieszkania w tym sześcio kondygnacyjnym apartamentowcu waha się od 7 do 14 tysięcy złotych. Mieszkania wyposażone są w sprzęt AGD, łazienki z pełną armaturą, drewniane podłogi oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Inwestycja przygotowywana przez Firmus Group, grupę spółek  z sektora inwestorsko – developerskiego. Grupa w 2007 roku oddała do użytku apartamentowiec w centrum Mielna.

Mieszkanie w luksusowym apartamentowcu przy plaży może być doskonałą inwestycją na czas kryzysu. Inwestycja przewiduje stworzenie systemu obsługi oraz zarządzania wynajmem. Oznacza to, że właściciel czerpie dochody z wynajmu, a formalnościami zajmuje się profesjonalny zarządca.

Źródło: materiały inwestora

Powiązane artykuły