Luksusowa sypialnia Abril

Spis treści

Luksus stworzony z subtelnych części i niebanalnych kształtów inspirowanych zwiewną i lekką geometrią oraz lśniącym blaskiem materiału – tak można podsumować nowy projekt sypialni firmy MobilFresno.

Hiszpański producent mebli wprowadza na rynek kolekcję mebli do sypialni pod nazwą Abril. Wygląd zestawu nawiązuje do stylu sprzed kilku wieków. Będzie on idealny dla tych osób, które marzą o wyszukanej i eleganckiej sypialni.

luksusowa sypialnia abril 001 Luksusowa sypialnia Abril

Białe łóżko jest główną częścią zestawu. Posiada lakierowany stelaż oraz obity zagłówek, który będzie się dobrze prezentował w każdego rodzaju nowoczesnym wnętrzu. Dodatkowo możemy zakupić stoliki nocne z lakierowanym lub laminowanym wykończeniem, które będą pasowały do łóżka.

Interesującymi elementami zestawu są komody o oryginalnym kształcie. te posiadają po cztery szuflady oraz drzwiczki. Poza tym w środku zostało zamontowane specjalne oświetlenie. Przestrzeń, jaką dają nam te komody możemy przeznaczyć na przechowywanie biżuterii bądź wykorzystać jako mini barek. Komody są wykończone drzewem różanym.

od Mobil Fresno staną się z pewnością  inspiracją do stworzenia luksusowej sypialni i zmienią to pomieszczenie w nowoczesne, a jednocześnie eleganckie i luksusowe miejsce dla odpoczynku i snu.

Powiązane artykuły