Luksusowa edycja perfum Femininde

Spis treści

Pozwalają podkreślić osobowość, przywołać wspomnienia oraz roztoczyć wokół siebie aurę zmysłowości. Moda na nie nigdy nie mija, pamięta o nich i kocha je każda kobieta.

Femininde to produkt francuskiego domu perfum Sahlini, który został wprowadzony na rynek w 2009 roku. Inspiracją dla Celine Martin była jej ojczyzna, Indie. Stąd nazwa perfum, która mieści w sobie formy wyrazów „femininity” i „India”.

Świeży i ostry zapach jest bardzo kobiecą, orientalną kompozycją. Bazę stanowią aromaty drzewne: jodły i sandałowca. Ponadto, są połączeniem zapachu pomarańczy, róży, goździków, kardamonu, czarnego pieprzu, cynamony i kminku.

Sahlini wprowadza właśnie na rynek ekskluzywną edycję Femininde. dostępne będą w luksusowych buteleczkach o pojemności 100 ml, które ozdobione zostały ręcznie wykonanymi kryształami Swarovskiego. Na butelce znajduje się także 18-karatowy złoty medal, na którym widnieje napis „Sahlini Paris”, zaś na hebanowej nakrętce wyryto złotymi literami nazwę perfum. Zapachową przyjemność połączoną z olśniewającym opakowaniem możną nabyć za 2 500 euro.

Każdy Mikołaj, który w worku będzie miał tę ekskluzywną buteleczkę perfum z pewnością w ramach podziękowania dostanie coś więcej niż tylko ciastka i mleko.

Powiązane artykuły