Luksus w Twojej kuchni

Spis treści

Lubisz dobrą kawę i elegancką biżuterię? Włoska firma Casa przygotowała dla kawoszy ceniących luksus i niebanalny design ekspres do kawy wysadzany kryształkami Swarovskiego.

Ekspres do kawy Diva IndiVidual to produkt dla wszystkich wielbicieli piękna i przepychu. Na jego czarnym korpusie ręcznie osadzono aż 600 oryginalnych kryształków Swarovskiego, tworzących wzór przypominający łańcuszek. Przykuwający uwagę lśniący ekspres będzie oryginalnym elementem dekoracyjnym w każdej kuchni.

Walory estetyczne to jednak nie wszystko. Funkcjonalność ekspresu do kawy zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Ten wysokiej jakości ekspres ciśnieniowy wyposażono w dwa wkłady do parzenia kawy, dyszę do spieniania mleka oraz płytę grzewczą do podgrzewania filiżanek. Ekspres ma moc 12 barów, a kawa parzona jest w 25-30 sekund w temperaturze 95 stopni C.

Cena tego niespotykanego ekspresu to 8 760,50 zł. Dla klientów, którzy zakochają się w Divie,  przygotowało również toster z kryształkami Swarovskiego z tej samej serii (koszt to 1492,62 zł).

Produkty z linii IndiVidual są dostępne w sklepach internetowych oraz poprzez polskiego dystrybutora marki w Polsce – firmę Atra. Więcej informacji na stronie: http://www.casabugatti.pl/

Powiązane artykuły