Łóżko Wind od Mazzali

Spis treści

Romantyczne i urocze, a jednocześnie nowoczesne i geometryczne. Mowa o łóżku z baldachimem Wind, które połączyło intymność i ciepło z nowoczesnym designem i estetyką.

Zazwyczaj łóżka z baldachimem w klasycznym wydaniu nie pasują do nowoczesnych sypialni. Większość z nich wygląda zbyt słodko, jakby była przeznaczona jedynie do dziewczęcych pokoi. Jednak nowy model firmy Mazzali jest prawdziwie współczesną odsłoną tego typu łóżek.

Kolorystyka łóżka utrzymana w bieli i czerni potęguje wrażenie stylowości, a także sprawia, że model Wind świetnie wpasuje się w nowoczesne sypialnie. Godny uwagi jest zagłówek, który zapewni komfort podczas snu.

Łóżko włoskiej firmy Mazzali wykonano ze sklejki, twardego drewna oraz dębowego forniru. Dostępne jest ono aż w 68 kolorach. Lekkie zasłony tworzą idealną harmonię z minimalistycznym stelażem.

Trzeba przyznać, że model Wind jest niezwykle przyjazny dla środowiska. Jego ekologiczny design, mała emisja rozpuszczalnika oraz niska szkodliwość stały się głównymi zasadami, którymi kierowali się projektanci. Drewno, z którego wykonano łóżko pochodzi z programu zalesiania, ponieważ według firmy elegancja i wygląd muszą iść w parze z szacunkiem dla środowiska oraz zdrowia klienta.

Powiązane artykuły