Lounge Fire

Lounge Fire

Spis treści

Za oknem zima w pełni. Minusowe temperatury wymuszają zainstalowanie dodatkowego ogrzewania w naszych domach. Jednym z najlepszych systemów grzewczych już od wielu lat jest kominek. Zapewnia dużą ilość ciepła, a gdy dodatkowo jest stylowo zabudowany stanowi niejako atrakcję wystroju domu.

Parę dni temu pisaliśmy o ekologicznym kominku EcoSmart Zeta. Jak widać moda na ekologiczne kominki nie przemija. Carsten Gollnick (pomysłodawca i designer) zaprojektował bardzo ciekawie wyglądający kominek, który oczywiście wpisuje się w nowy eko-trend.

Lounge Fire, to nie tylko same palenisko, ale również ciekawy element dekoracyjny, z powodu wyrafinowanego kształtu. Ten długi poziomy monument nagrzewany przyjemnym ciepłym płomieniem jest idealnym miejscem do zagospodarowania wazonu z kwiatami czy innej dekoracji.

Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych (biała, ciemna) Producent zapewnia, że wygląd kominka wykończy według wskazówek, zaleceń nabywcy, więc indywidualne rozwiązania wchodzą w grę jak najbardziej. Cena przyjemnego ciepełka to 1,617$. Więcej na stronie www.

Powiązane artykuły